?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Можна я напишу сюди пост?

Після того, як ми в 2012 році організували дві ЖЖ-здибанки, я аж тепер додумався переглянути записи вашої спільноти починаючи з 2007 року і до кінця. Не знаю, чому я цього раніше не зробив, десь років зо два тому, наприклад?
Ну що ж, ви таки немало шуму в свій час наробили, але усі кудись пропали. Чи ні? Можливо це просто тиша перед бурею, і ніхто насправді нікуди не розходився? 
До речі, формат ваших збіговиськ мені до вподоби, шкода, звісно, якщо таке добро пропадатиме.

Comments

yurazinko
14 грудень 2012 17:15 (UTC)
Хто ж мені може дати шанс, як не я сам собі?

Як показав попередній досвід, щоб зібрати народ на здибанку, не обов'язково робити це на базі якоїсь спільноти. Інфа прекрасно розноситься через днявки потенційних учасників. Але у такої децентралізації, крім очевидних достоїнств, ще один недолік.

Чому я вирішив написати у спільноту, яка майже два роки не оновлювалася? Тому що я помітив у неї цінне надбання у вигляді звітів з попередніх зустрічей. Якщо хтось з учасників зустрічі опублікує у себе в журналі такий звіт, то через декілька днів він потоне у монотонних записах зі змістом типу: "Прийшла Зося, і ми з'їли лосося". Тут ж вони залишаться назавжди як наглядний приклад для наступного покоління (Creating History Together™ - UEFA), якщо вже про нього мова пішла. А також, щоб у тих, хто не прийшов на попередню зустріч, викликати реакцію на зразок: "Блііін, як я міг таке пропустити? Наступного разу точно прийду".

Моя спроба трішки оживити цю спільноту завершилася так і не почавшись - я не зміг знайти кнопку, за допомогою якої можна запросити нових учасників. Прийдеться почекати того моменту, коли новий дизайн ЖЖ перестане засмучувати нас своєю недосконалістю.
igra_bez_ognya
14 грудень 2012 17:33 (UTC)
я, можливо, чогось не зрозуміла...

ви влаштували 2 зустрічі жижівців протягом року
жоден з тих, кто підписаний на спільноту жежівка там не були пристуні
це мало би означати, що там були інші люди
ви ж їх якось зібрали, оповістили про час і місце...

що ж заважає таким самим чином повідомити, що: "є ось така спільнота, нумо приєдуватись!" ???

бачу мету, не бачу перешкод
yurazinko
14 грудень 2012 18:12 (UTC)
Усе було трішки не так.

На першій зустрічі мали бути люди з вашої комуніті. З самого початку, коли нам тільки прийшла в голову ідея це все організувати, одна особа, що належала до ЖЖівки заявила, мовляв, я беру на себе розповсюдження там інформації. І справді, не мені ж з першого дня качати права у новій для мене спільноті? Нехай це робить хтось з постійних учасників - подумав я, і закликав усіх долучатися туди, даючи зрозуміти, що скоро там з'явиться інформація щодо подальших наших дій.
Пройшов час до діла, і особа, що відповідала за ЖЖівку, тихенько злилася разом зі своєю грандіозною ідеєю. Я, побачивши що останній запис тут зроблено дуже давно, подумав що спільнота неактивна, і вирішив, що багато ми не втрачаємо. Так все і обійшлося.
До речі, одна людина з ЖЖівки була тоді присутня :)
igra_bez_ognya
14 грудень 2012 18:40 (UTC)
так жиж перевірено роками: хочеш зробити шось добре - зроби це сам!!!
yurazinko
14 грудень 2012 18:45 (UTC)
Сам я б точно нічого не зробив. Без колективу не обійтись.
igra_bez_ognya
14 грудень 2012 18:52 (UTC)
ви можете поширити інфу про спільноту серед тих, хто був на жежівках у 2012 році? зробіть це!
хай таких, що зайшли, подивились і залишили тут пост буде більше
а попереду весна - час масових гулянь, пива і "ві а зе чемпіонс!"
yurazinko
14 грудень 2012 19:08 (UTC)
Щоб не спамити в приват, я хотів надіслати їм запрошення на вступ до спільноти, але у мене не вийшло поки що. Хоча, якщо подивитися з другого боку, то це й не спам зовсім :)

На рахунок наступної зустрічі: вона точно відбудеться не раніше, як після зимових свят, бо ж зараз всім реально не до того.